Takip Edin:

AKYOL
Bilgisayar & Teknoloji Hizmetleri

Bİz Kİmİz ?

AKYOL Bilgisayar ve Teknoloji Hizmetleri 2009 Yılında ticari kuruluşunu yapmıştır. Sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça sözettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir. Kuruluşumuzun ilk yıllarında uzun süre masaüstü ve dizüstü bilgilsayarlara teknik servis destekli ağırlıklı çalışmalarımız sürekli gelişen bilişim sektörüyle beraberinde Kurumsal Web Tasarımı, Google Adwords Reklam yönetimi ve son yıllarda Türkiye' nin önde gelen Mobil Yazılım Uzman kadrosuyla iPhone ve Android uygulama isteklerinize profesyonelce cevap vermekteyiz.

Hedeflerİmİz

Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz "kalite" , çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur. Bilgisayar ve Teknoji sektöründe suistimale açık tüm kötü unsurları sizlere öncelikle güven vererek beraber üstesinden gelmek temel prensibilimiz. Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Her şey için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.

Hİzmetlerİmİz


Sİze Özel Çözümler

2009 yılından beri sektörde uzman isimlerin bir araya geldiği ekibimizle kurumsal tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunmak için buradayız.

Mobİl ve Web Tasarım

Bireysel, Kurumsal ve E-Ticaret Web Tasarım ihtiyaçlarınızla beraber Mobil yazılımda Türkiye' nin sektörel uzman kadrosu ile ihtiyacınıza en uygun iPhone & Android uygulamalar geliştiririz.

Markalaşma

Markanız en değerli varlığınızdır. Emeklerinizle oluşturduğunuz kurumunuzun markalaşma yolunda profesyonel değişim sürecinin beraberinde Bilişim ve Teknoloji desteğiyle zirveye giden yolda çözüm ortağınızız.

Teknİk Servis Bakım Anlaşması

Firmanızın faliyetlerinin sürekliliğini sağlamak ve oluşabilecek hem komplike hem de masraflı arızaların önlenmesinde düzenli Teknik servis bakım anlaşması önemli rol oynamaktadır.

İletİşİm
Maİl Gönderİn

© 2009. «AKYOL Bilgisayar ve Teknoloji Hizmetleri». All right reserved.